.
.
Zeytinler
Organik Ürünler
Bruschetta
Kızarmışlar
Turşular
Çaylar
Çerezler
Çorbalar
Baharatlar
Bakliyatlar
Domates Ürünleri
Haşlanmışlar
Hazır Yemekler
Un ve Çeşitleri
Reçel & Ballar
Tatlılar
Yağlar & Soslar
Yufkalar
 
 
1993 YILINDAN BERİ KALİTEDE ÖNCÜ !

Bir ihracat firması olarak faaliyete başlıyan FERPA GIDA ,1993 yılından beri Avrupa gıda sektöründe kendine yer edinmiş ve Türkiye'nin içinde bulunduğu ihracat trendinden de faydalanarak devamlı yükselen bir grafik izleyerek bugün içinde bulunduğu noktada , gıda alanında söz sahibi olmuştur.

Almanya ile başlayan ihracat hareketi ; daha sonra ürünlerinin tanınıp sevilmesi ve talebin artması ile bütün Avrupaya yayılmış ve siz değerli müşterilerinin destekleri ile birlikte EFEFIRAT markası başta olmak üzere Avrupa’ nın birçok gıda firmalarının özel markalarıyla da hizmet vermektedir.Aynı zamanda diğer özel etiket talep eden müşterilerimize hizmetini hız kesmeden sürdürmektedir.
 
Yüksek kaliteli ürünlerini yurt dışına ihraç ederek pazarlamakta ve güvenilir tedarikçi olduğunu 16 yıldan beri kanıtlamıştır.

Türkiye’deki tesislerinde bir çok ürün paketlemesi ve imalatı yapılmaktadır.Halen araştırma geliştirme çalışmalarına devam eden şirket,yeni yeni pazarlar yaratmaya çalışmakta ve ürün çeşitlerini sürekli geliştirmektedir.

Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriter, “kalitede öncü” güvenilir ürün ve hizmet üretmek ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır.
Saygılarımızla,
Fatma Gülin Duman
2009 © FERPA GIDA Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Kalite | İletişim